Mateusz Juszczyk

Pieśń Awanturnikach. Tom II

Okładka
Kontynuacja pasjonującej powieści historyczno-przygodowej „Awanturnicy”. Podążając za bohaterami, przeniesiemy się do siedemnastowiecznej rzeczywistości. To trudny czas, w którym bezustannie toczą się w wojny, a niewolnictwo i pirackie kradzieże nikogo nie dziwią.

Od codzienności nie sposób uciec, więc niepokój towarzyszy wszystkim. Chwilowe wytchnienie i poczucie zadowolenia niosą ze sobą pieśni. Radośnie przyjmowani śpiewacy, wnoszą do życia pospólstwa odrobinę radości. O tym, jak wiele do życia może wnieść muzyka, przekona się Marcin Seradzki i jego przyjaciele. To oni, zupełnie przypadkowo, staną się częścią muzycznego świata. Niestety, po czasie zachwytu przyjdźcie im zrozumieć, że sława może dużo kosztować.

Pierwsza część powieści dowiodła, że Awanturnicy niezwykli stronić nawet od najniebezpieczniejszych przygód. W końcu marzą, by zapisać się w historii świata. Przed nimi masa wyzwań, ale czy będą umieli dokonać wyboru pomiędzy dobrem a złem? Przekonamy się w trakcie lektury, która postawi na naszej drodze również tak charakterystyczne postacie jak gubernator Jamajki, szkutnik z Gdańska, czy pirat z Tortugi.

Język: pl

Ilość stron: 382

Opublikowana: 23 pażdziernik 2019

Wydawca: Wydawnictwo Psychoskok

Format książki

papier ( 9788381195614 )